O firmě


Firma SpedCom spol. s r.o. byla založena v květnu roku 2002.Základem podnikání bylo zastupování  v celním řízení a celní služby.Tyto služby a hlášení INTRASTAT  poskytujeme stále.


Vzhledem k získaným obchodním kontaktům jsme naši podnikatelskou činnost postupně rozšiřovali. V roce 2003 jsme ve spolupráci s firmou Stama Bohemia s.r.o.Kaplice začali jako první v ČR  nabízet unikátní novinku – broušené cihly firmy Ziegelwerk Pichler , Wels, AT a komínové sestavy  Rohr Kamim, Rohr, AT. Firmy Wienerberger a Heluz uvedly broušené cihly na trh až v roce 2005/2006.


Koncem roku 2004 jsme navázali obchodní  spolupráci a po výběrovém řízení jsme se stali výhradním dovozcem a zástupcem pro ČR a SK firmy I.P.P.I.S  Srl, Cadoneghe IT – pojízdná lešení, žebříky. Ocelová pojízdná lešení Ridotto Euro a Eurostandard jsou oblíbená zejména pro svou rychlou montáž, vysokou stabilitu, pevnost a dlouhou životnost. Vzhledem k použití slabostěnné pevnostní oceli je lešení i poměrně lehké.


Od roku 2005 se pravidelně účastníme mezinárodních stavebních veletrhů  IBF Brno , FOR ARCH  Praha a Střechy Praha.


Vysoké ocenění  pojízdného lešení Eurostandard HDO548 – v roce 2008 na mezinárodním veletrhu IBF Brno bylo naše lešení velmi kladně ohodnoceno a  bylo nominováno do finále soutěže  „Zlatá medaile IBF Brno 2008“. Soutěžit o zlatou medaili s dalšími finalisty, firmami Liebher, Amman, Wienerberger, Velux, Heluz, Henkel  byla čest a odráží  kvalitu a přednosti použití lešení EUROSTANDARD.

V roce 2005 jsme naše služby rozšířili o půjčovnu rámového lešení, pojízdného lešení, stavebního nářadí-strojů a zahradní mechanizaci.Půjčovna je postupně doplňována  dalšími stroji.


Koncem roku 2009 byla navázána nová obchodní spolupráce a získali jsme obchodní zastoupení významné evropské firmy  FARAONE Srl, IT a  AKALA –FARAONE  Sp. z o.o. PL.


Tyto firmy vyrábí profesionální i hobby  pojízdná lešení , duralové žebříky, pracovní schůdky, různé pracovní konstrukce…..a hydraulické, výsuvné, pracovní plošiny.


Praktické a oblíbené jsou zejména pracovní schůdky a žebříky s širokými, pohodlnými stupnicemi. Při práci na těchto schůdkách jsou podstatně méně namáhány nohy pracovníků. Tyto schůdky a žebříky jsou profesionálně zpracovány a jejich kladem je pevnost a stabilita.


Vyhledávané jsou také teleskopické štafle  TELES  ( 3v1). Pomocí jednoduchého,bezpečného zajištění lze výšku  těchto štaflí postupně upravovat dle potřeby (až 90cm), štafle lze používat i pro práce na schodišti  a také (celý vysunutý)  jako klasický přímý žebřík.

Z nabídky pojízdného lešení, schůdků,žebříků, štaflí si vyberou jak  profesionálové, tak majitelé rodinných domů,  chalup a  praktické využití najdou i v běžných panelových bytech.


Samostatnou kapitolu tvoří hydraulické,výsuvné,pracovní plošiny, které firma Faraone vyrábí v mnoha variantách: bateriové,samohybné, ručně posunovací,pevné pro manipulační vozíky / a s různými pracovními  koši: 1-2osoby, pevné, výsuvné,otočné……

S našimi kvalitními a bezpečnými  výrobky ( vyrobené v EU ) se vám bude lépe, rychleji, pohodlně pracovat a  snížíte úrazy na minimum.


Další naší činností  je oblíbené měření tepelných ztrát objektů kvalitní termokamerou FLUKE  Ti25. Hlavní kontrolní oblastí měření je:   stavebnictví, teplárenství, energetika, fotovoltaika, strojírenská a elektro-údržba, lékařství, veterina a další.


  Úvodní stránka
Nahoru